10 czerwca 2022 r.  w Szkole Specjalnej Przysposabiającej do Pracy w ?Hubalu?  zorganizowano PIKNIK integracyjny dla uczniów i osób korzystających z instytucji zajmujących się nauką, wychowaniem i terapią zajęciową osób niepełnosprawnych. Dla gości przygotowano wiele atrakcji, m.in. pokaz tresury psa służbowego i sprzętu policyjnego oraz wspólne grillowanie.  W pikniku wzięli  udział uczniowie ze Szkoły Specjalnej nr 3 w Aleksandrowie Kuj., podopieczni WTZ z Aleksandrowa Kujawskiego, WTZ Karczemka, ŚDS Aleksandrów Kuj. oraz ŚDS Szymonówka z Nieszawy. Mimo deszczowej pogody piknik przebiegał w miłej  i sympatycznej atmosferze, sprzyjającej zarówno nawiązywaniu nowych znajomości, jak również wspomnieniom ? wśród uczestników pikniku było wielu absolwentów ?Hubala?. Imprezę przygotowali panowie Juan Perez i Marek Lewandowski przy współpracy z p. Angeliką Dziobą oraz z nauczycielami i uczniami.