Miłość, love, liebe, amor, liubow… Wszyscy jej potrzebujemy i pragniemy. To piękne uczucie daje nam siłę i nadzieję. 14 lutego z okazji walentynek w pgd odbyło się spotkanie z poezją o tematyce miłosnej. Młodzież z technikum zaprezentowała wiersze m.in. W. Szymborskiej, M. Pawlikowskiej – Jasnorzewskiej, A. Mickiewicza, A. Asnyka. Uczniowie z uwagą wysłuchali wszystkich utworów, a na zakończenie występu otrzymali wspaniały przekaz, aby zawsze byli otwarci na uczucia, miłość i przyjaźń. Szkolny wolontariat pod opieką pani Teresy Izydorczyk-Szymańskiej przygotował kiermasz pełen walentynkowych słodyczy. Dużym zainteresowaniem na lekcjach cieszył się quiz online „Literackie pary kochanków” przygotowany przez panią Renatę Maliszewską.
    Dopełnieniem tego miłego dnia w naszej szkole była poczta walentynkowa dla koleżanek, kolegów i nauczycieli darzonych sympatią.